Ga naar hoofdinhoud
Het was een stukje fietsen, maar op 11 oktober jl. werd KeiPositief XXL met de Viets overgedragen aan Gemeente Kerkrade. Wethouder Jo Paas nam de kei in ontvangst van zijn collega wethouder Loes Vestjens uit Gemeente Roerdalen.Ā 

Een tour door Kerkrade

Om zo veel mogelijk inwoners te bereiken, gaat de kei reizen door onze wijken om ook daar aan de slag te gaan met positieve gezondheid. Vie,Ā Burgerkracht Limburg, Impuls enĀ Bibliotheek Kerkrade e.o.Ā zetten hiervoor een programma op. In november maakt de Keipositief XXL ook een tour door de wijken van Kerkrade. Dus houd alle kanalen in de gaten voor meer informatie hierover!

Wat is KeiPositief XXL?

Het is het symbool voor KeiPositief. Het is een creatieve en ludieke manier om bewoners enthousiast te maken voor Positieve Gezondheid. Vie geeft in de gemeente Kerkrade op een eigen en unieke manier invulling aan KeiPositief. Een deel van de medewerkers van de gemeente Kerkrade is inmiddels opgeleid volgens het gedachtegoed van positieve gezondheid.

Video

Bekijk hier het visuele verslag van deze overdracht!

Laat een reactie achter